Služby

Na této stránce můžete získat základní informace o jednotlivých poskytovaných službách naší společností.

Vedení účetnictví

Pro podnikatelské subjekty je nutnost vést účetnictví nebo daňovou evidenci. Účetnictví (dříve podvojné účetnictví) je nejen základní nástroj pro zobrazení výsledků podnikatelské činnosti podniku, ale zároveň i nástroj finančního úřadu pro výpočet daní, které budete platit. Naše účetní firma nabízí tedy nejen bezchybné a přehledné zpracování účetnictví, ale díky spolupráci s kanceláří daňové poradkyně s námi zároveň ušetříte na daních.

Daňové přiznání

Pokud si od nás necháte vést účetnictví nebo daňovou evidenci, zpravidla pro Vás zpracujeme i všechna potřebná daňová přiznání. Nabízíme však možnost zpracování daňového přiznání samostatně. Podnikatelé, pozor! Ne všechny daně se platí pouze v březnu. Existují i další daňe. Z těch známějších je to např. silniční daň, daň z nemovitosti, přiznání k DPH, daň ze závislé činnosti, apod. A ta nejlepší zpráva nakonec. Pokud si necháte daňové přiznání zpracovat naší účetní kanceláří, je možné daňové přiznání odevzdat až v červnu a tím se datum zaplacení daně oddálí o celé 3 měsíce.

Mzdová agenda

Mzdová agenda patří k nejnáročnější části účetnictví a hlavní nevýhodou je, že se musí dělat každý měsíc, protože zaměstnanci ani finanční úřad na své peníze neradi čekají. I když máte zaměstnance, nemusíte mít vlastní účetní, jsme schopní zajistit outsourcing mzdové agendy pro všechny druhy podniků a Vaši zaměstnanci i finanční úřad budou spokojení.

Daňová evidence

Daňová evidence (dříve jednoduché účetnictví) je zjednodušená forma účetnictví, kde se zaznamenávají buďto pouze příjmy (procentuální odpočet nákladů), nebo příjmy a výdaje a důležitá je pouze částka na výstupu. Tuto formu "účetnictví" mohou využít především drobní živnostníci. Daňová evidence je méně náročná než klasické účetnictví, tím pádem i levnější. Informujte se u nás o možnostech vedení daňové evidence a jak ušetřit na daních.

Daňové poradenství

Daňové poradenství je velmi specifická oblast účetnictví. Vzhledem k tomu, že naše firma úzce spolupracuje s právnickou kanceláří, s kanceláří daňového poradce, s kanceláří účetního auditora, nemusíte s námi mít strach, že Vám špatně poradíme!